YC Biograd vas poziva na jedrenje

iz našeg bogatog kalendara sigurno će te pronaći nešto za sebe

TOPCAT WORLDS 2016

27.08.-02.09.2016 Biograd na Moru

LoginClose

Regatta Sv. Nikole 2015

 Results Overall

Poredak Ime broda Skiper Klub Tip Broda Grupa Bodovi
1 GRINGO II ROBERT SANDALIĆ JK USKOK A40 3 1
2 SINISTER ROUGE JOSIP JEROLIMOV JK USKOK UFO 22 6 2
3 KARPO DUŠAN UŠENIČNIK JK LOKA TIMING ELAN 450 2 3
4 MALUBA MARKO KULIŠIĆ JK USKOK JUSTIN 10 6 4
5 POLARIS PETAR MARKIĆ YC BIOGRAD ELAN 333 5 5
6 ALLEGRO ZVONIMIR BARBAROŠA YC BIOGRAD BAVARIA 40S 2 6
7 LANEX VICE BARIČIĆ JK SVETI FILIP I JAKOV FIUMANKA 33 6 7
8 TRESKA TUGOMILA KUSTIĆ JK SAMOBOR KATALINIC 6 8
9 TIHA TIHOMIR ZANKI JK USKOK VAN DE STADT 6 9
10 JULIETTE ŽELIMIR MAZOR YC BIOGRAD ELAN 340 E340 10
11 HOTEL ŽARKO JURAGA JK USKOK ELAN 340 E340 11
12 UNIFORM MIHA PUČNIK NC ROGLA ELAN 350 E350 12
13 INDIA DRAGAN BAGARIĆ JK 5. MILJA ELAN 340 E340 13
14 ZRNO SOLI ALJOŠA GATIN YC ZAGREB ELAN 333 5 14
15 SUS2 GIOVANNI LUGHI LEGA NAVALE VERONA SO 379 3 15
16 MAYA MARKO ŽEPINA YC BIOGRAD ELAN 37 3 16
17 FOUR M ANDRAS BAJUS PANNON YACHT CLUB SE SO 39 3 17
18 PIA MATE ŠKARA YC BIOGRAD ELAN 333 5 18
19 DELTA TANJA DINTER VIDAKOVIĆ JK DOBRO MORE ELAN 340 E340 19
20 MORSKA MEDVJEDICA ŽELJKO ŠIMIČIĆ JK ŠPINUT GIB SEA 43 2 20
21 KIKI DRAŽEN HUBAK JK DOBRO MORE ELAN 350 E350 21
22 C-WAVE ROBERTO COATI LEGA NAVALE VERONA FEELING 36 4 22
23 SIERRA MARJAN DJURAS YC KND ELAN 350 E350 23
24 FOXTROT GORDAN BORČILO  YC BIOGRAD ELAN 340 E340 24
25 JADRANKA ĐURO SEKELJ JK USKOK BAVARIA 36 4 25
26 LEGRIN II ALEN ŠČULAC JK SAMOBOR ELAN 384 3 26
27 YAENKEE ANAMARIJA PERIĆ YC BURIN E 350 E350 27
28 SOL BOŽIDAR DOMINIS YC BIOGRAD ELAN 333 5 28
29 B&B SANDRO TOLIĆ YC BIOGRAD DEHLER 34 4 29
30 LILY III JADRANKO PAVIĆ JK "ŽAL" BETINA DUFOUR 375 3 30
31 NAJDRAŽA TE JEDINA DAMIR ODAK JK USKOK FIRST 30 6 32 DNC
32 MAGDALENA MARIJAN BEIĆ YC BIOGRAD JANNEAOU 37 3 32 DNC

 

Results Group

Poredak Ime broda Skiper   Tip Broda Grupa Bodovi
1 KARPO DUŠAN UŠENIČNIK JK LOKA TIMING ELAN 450 2 1
2 ALLEGRO ZVONIMIR BARBAROŠA YC BIOGRAD BAVARIA 40S 2 2
3 MORSKA MEDVJEDICA ŽELJKO ŠIMIČIĆ JK ŠPINUT GIB SEA 43 2 3
 
1 GRINGO II ROBERT SANDALIĆ JK USKOK A40 3 1
2 SUS2 GIOVANNI LUGHI LEGA NAVALE VERONA SO 379 3 2
3 MAYA MARKO ŽEPINA YC BIOGRAD ELAN 37 3 3
4 FOUR M ANDRAS BAJUS PANNON YACHT CLUB SE SO 39 3 4
5 LEGRIN II ALEN ŠČULAC JK SAMOBOR ELAN 384 3 5
6 LILY III JADRANKO PAVIĆ JK "ŽAL" BETINA DUFOUR 375 3 6
7 MAGDALENA MARIJAN BEIĆ YC BIOGRAD JANNEAOU 37 3 8 dnc
 
1 C-WAVE ROBERTO COATI   FEELING 36 4 1
2 JADRANKA ĐURO SEKELJ   BAVARIA 36 4 2
3 B&B SANDRO TOLIĆ YC BIOGRAD DEHLER 34 4 3
 
1 POLARIS PETAR MARKIĆ YC BIOGRAD ELAN 333 5 1
2 ZRNO SOLI ALJOŠA GATIN YC ZAGREB ELAN 333 5 2
3 PIA MATE ŠKARA YC BIOGRAD ELAN 333 5 3
4 SOL BOŽIDAR DOMINIS YC BIOGRAD ELAN 333 5 4
 
1 SINISTER ROUGE JOSIP JEROLIMOV JK USKOK UFO 22 6 1
2 MALUBA MARKO KULIŠIĆ JK USKOK JUSTIN 10 6 2
3 LANEX VICE BARIČIĆ JK SVETI FILIP I JAKOV FIUMANKA 33 6 3
4 TRESKA TUGOMILA KUSTIĆ JK SAMOBOR KATALINIC 6 4
5 TIHA TIHOMIR ZANKI JK USKOK VAN DE STADT 6 5
6 NAJDRAŽA TE JEDINA DAMIR ODAK JK USKOK FIRST 30 6 7 dnc
 
1 JULIETTE ŽELIMIR MAZOR YC BIOGRAD ELAN 340 E340 1
2 HOTEL ŽARKO JURAGA JK USKOK ELAN 340 E340 2
3 INDIA DRAGAN BAGARIĆ JK 5. MILJA ELAN 340 E340 3
4 DELTA TANJA DINTER VIDAKOVIĆ JK DOBRO MORE ELAN 340 E340 4
5 FOXTROT GORDAN BORČILO  YC BIOGRAD ELAN 340 E340 5
 
1 UNIFORM MIHA PUČNIK NC ROGLA ELAN 350 E350 1
2 KIKI DRAŽEN HUBAK JK DOBRO MORE ELAN 350 E350 2
3 SIERRA MARJAN DJURAS YC KND ELAN 350 E350 3
4 YAENKEE ANAMARIJA PERIĆ YC BURIN E 350 E350 4
Share

Ostalo

Google oglasi

Newsletter

Ne propusti ni jednu regatu, prijavi se u newsletter YC Biograd i primaj sve obavijesti vezane uz klub i regate.
Receive
Terms and Conditions