YC Biograd vas poziva na jedrenje

iz našeg bogatog kalendara sigurno će te pronaći nešto za sebe

TOPCAT WORLDS 2016

27.08.-02.09.2016 Biograd na Moru

LoginClose

15. Karnevalska regata rezultati / 15th Carnival regatta results

 

15. Karnevalska regata - 05.02. - 08.02.2015
15. Karnevalska regata - 05.02. ...

15. Karnevalska regata

05.02. - 08.02.2015

 

Results are final as of 14:00 on February 8, 2015

Overall

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 39, Scoring system: Appendix A
RankFleetBoatClassClubHelmNameNatR1R2R3TotalNett
1st G 3 Gringo 2 A 40 JK Uskok Robert Sandalic CRO 1.0 1.0 1.0 3.0 3.0
2nd G 3 01 Express First 40.7 YC Endemi Mario Kundih CRO 2.0 2.0 3.0 7.0 7.0
3rd G 3 Stribor Grand Solei 40 JK Sibenik Sibenik Ana Gojceta CRO 3.0 3.0 2.0 8.0 8.0
4th G 4 Angoa Jod 35 SD Burin Marjan Gorec SLO 4.0 8.0 9.0 21.0 21.0
5th G 2 Per Sempre Elan 450 Poland Team Andrzej Cijepal POL 6.0 5.0 10.0 21.0 21.0
6th E 350 Victor Elan 350 LS Brno Divozenky Jan Hirnsal CZE 11.0 9.0 5.0 25.0 25.0
7th G 3 Silver Arrow Bavaria 40S YC Biograd Luka Pezelj CRO 13.0 6.0 6.0 25.0 25.0
8th E 333 Polaris Elan 333 Fasala Sailing Team Peter Kersan SLO 7.0 11.0 8.0 26.0 26.0
9th G 2 Yetti Dufour 44 JK Zal Robert Jakovcev CRO 12.0 7.0 18.0 37.0 37.0
10th E 340 India Elan 340 THE Tibor Pallay HUN 8.0 16.0 13.0 37.0 37.0
11th E 350 Romeo Elan 350 Burin YC Dane Hawlina SLO 14.0 12.0 11.0 37.0 37.0
12th E 340 Delta Elan 340 Not for Sail Milan Tomek CZE 17.0 14.0 7.0 38.0 38.0
13th E 340 Juliett Elan 340 CYK Jachting Joseph Petrasek CZE 9.0 15.0 15.0 39.0 39.0
14th E 350 Kiki Elan 350 YC Biograd Krsto Matulic CRO 10.0 10.0 19.0 39.0 39.0
15th E 350 Tango Elan 350 Tekon SC Novak Csaba HUN 16.0 17.0 14.0 47.0 47.0
16th E 350 Zulu Elan 350 YC Vallhala Bostjan Jancar SLO 40.0 DNF 4.0 4.0 48.0 48.0
17th E 350 Uniform Elan 350 NC Rogla Miha Pucnik SLO 20.0 19.0 12.0 51.0 51.0
18th E 340 Foxtrot Elan 340 NC Rogla Stojan Tadej Smerkolj SLO 19.0 21.0 16.0 56.0 56.0
19th E 350 November Elan 350 Sempavska Mornarica Milan Gladek SLO 22.0 18.0 17.0 57.0 57.0
20th E 350 Sierra Elan 350 KVS Velenje Jani Bobek SLO 15.0 20.0 24.0 59.0 59.0
21st E 350 Quebeck Elan 350 YC Endemi Igor Ivanis CRO 5.0 26.0 31.0 62.0 62.0
22nd E 340 Echo Elan 340 JK Loka Timing Mile Vilar SLO 18.0 24.0 22.0 64.0 64.0
23rd E 340 Hotel Elan 340 FKVE Kalman Kovari HUN 21.0 23.0 25.0 69.0 69.0
24th E 350 Papa Elan 350 LS Brno Pavel Belehrad CZE 40.0 DNF 13.0 20.0 73.0 73.0
25th E 333 Sol Elan 333 JK Val Vladimir Wagner CRO 27.0 25.0 21.0 73.0 73.0
26th E 340 Golf Elan 340 NC Rogla Jansa Andrej SLO 25.0 28.0 23.0 76.0 76.0
27th G 3 Maya Elan 37   Etbin Schneider SLO 28.0 22.0 32.0 82.0 82.0
28th E 333 Pia Elan 333 SC Hartberg Brigitte Zorweg AUT 29.0 27.0 27.0 83.0 83.0
29th G 4 Nu Ga Bavaria 36 JK Val Sibenik Dalibor Marinov CRO 23.0 31.0 35.0 89.0 89.0
30th E 333 Pleasure Elan 333 SC Hartberg Rupert Schantl AUT 31.0 30.0 28.0 89.0 89.0
31st G 4 Sunday You Bavaria 38 C SC Orca Christof Heinisch AUT 24.0 33.0 33.0 90.0 90.0
32nd E 333 Zrno Soli Elan 333 YC Biograd Ivan Zrilic CRO 26.0 34.0 30.0 90.0 90.0
33rd G 2 Lina Elan 434 Nika YC Antont Hanacek CZE 30.0 32.0 34.0 96.0 96.0
34th E 333 Lana Elan 333 SC Hartberg Alfred Lang AUT 33.0 35.0 29.0 97.0 97.0
35th E 350 Yankee Elan 350 Tjstar Praha Libuska Kapralova CZE 40.0 DNF 29.0 36.0 105.0 105.0
36th G 2 Monica Elan 444 AZ Yachts Jan Hanzl CZE 32.0 36.0 37.0 105.0 105.0
37th E 333 Bajka Elan 333 YC Biograd Marko Zepina CRO 40.0 DNF 40.0 DNC 26.0 106.0 106.0
38th E 350 X-Ray Elan 350 JD RollFlok Dusan Winkler SLO 40.0 DNC 40.0 DNC 40.0 DNC 120.0 120.0
38th G 2 Karma Bavaria 50   Jaksa Nejasmić   40.0 DNC 40.0 DNC 40.0 DNC 120.0 120.0

 

GROUPS

E 333 Fleet

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
RankFleetBoatClassClubHelmNameNatR1R2R3TotalNett
1st E 333 Polaris Elan 333 Fasala Sailing Team Peter Kersan SLO 1.0 1.0 1.0 3.0 3.0
2nd E 333 Sol Elan 333 JK Val Vladimir Wagner CRO 3.0 2.0 2.0 7.0 7.0
3rd E 333 Pia Elan 333 SC Hartberg Brigitte Zorweg AUT 4.0 3.0 4.0 11.0 11.0
4th E 333 Zrno Soli Elan 333 YC Biograd Ivan Zrilic CRO 2.0 5.0 7.0 14.0 14.0
5th E 333 Pleasure Elan 333 SC Hartberg Rupert Schantl AUT 5.0 4.0 5.0 14.0 14.0
6th E 333 Lana Elan 333 SC Hartberg Alfred Lang AUT 6.0 6.0 6.0 18.0 18.0
7th E 333 Bajka Elan 333 YC Biograd Marko Zepina CRO 8.0 DNF 8.0 DNC 3.0 19.0 19.0

E 340 Fleet

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
RankFleetBoatClassClubHelmNameNatR1R2R3TotalNett
1st E 340 Delta Elan 340 Not for Sail Milan Tomek CZE 3.0 1.0 1.0 5.0 5.0
2nd E 340 India Elan 340 THE Tibor Pallay HUN 1.0 3.0 2.0 6.0 6.0
3rd E 340 Juliett Elan 340 CYK Jachting Joseph Petrasek CZE 2.0 2.0 3.0 7.0 7.0
4th E 340 Foxtrot Elan 340 NC Rogla Stojan Stadej Smerkolj SLO 5.0 4.0 4.0 13.0 13.0
5th E 340 Echo Elan 340 JK Loka Timing Mile Vilar SLO 4.0 6.0 5.0 15.0 15.0
6th E 340 Hotel Elan 340 FKVE Kalman Kovari HUN 6.0 5.0 7.0 18.0 18.0
7th E 340 Golf Elan 340 NC Rogla Jansa Andrej SLO 7.0 7.0 6.0 20.0 20.0

E 350 Fleet

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 12, Scoring system: Appendix A
RankFleetBoatClassClubHelmNameNatR1R2R3TotalNett
1st E 350 Victor Elan 350 LS Brno Divozenky Jan Hirnsal CZE 3.0 2.0 2.0 7.0 7.0
2nd E 350 Romeo Elan 350 Burin YC Dane Hawlina SLO 4.0 4.0 3.0 11.0 11.0
3rd E 350 Kiki Elan 350 YC Biograd Krsto Matulic CRO 2.0 3.0 7.0 12.0 12.0
4th E 350 Zulu Elan 350 YC Vallhala Bostjan Jancar SLO 13.0 DNF 1.0 1.0 15.0 15.0
5th E 350 Tango Elan 350 Tekon SC Novak Csaba HUN 6.0 6.0 5.0 17.0 17.0
6th E 350 Uniform Elan 350 NC Rogla Miha Pucnik SLO 7.0 8.0 4.0 19.0 19.0
7th E 350 Quebeck Elan 350 YC Endemi Igor Ivanis CRO 1.0 10.0 10.0 21.0 21.0
8th E 350 November Elan 350 Sempavska Mornarica Milan Gladek SLO 8.0 7.0 6.0 21.0 21.0
9th E 350 Sierra Elan 350 KVS Velenje Jani Bobek SLO 5.0 9.0 9.0 23.0 23.0
10th E 350 Papa Elan 350 LS Brno Pavel Belehrad CZE 13.0 DNF 5.0 8.0 26.0 26.0
11th E 350 Yankee Elan 350 Tjstar Praha Libuska Kapralova CZE 13.0 DNF 11.0 11.0 35.0 35.0
12th E 350 X-Ray Elan 350 JD RollFlok Dusan Winkler SLO 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 39.0 39.0

G 2 Fleet

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
RankFleetBoatClassClubHelmNameNatR1R2R3TotalNett
1st G 2 Per Sempre Elan 450 Poland Team Andrzej Cijepal POL 1.0 1.0 1.0 3.0 3.0
2nd G 2 Yetti Dufour 44 JK Zal Robert Jakovcev CRO 2.0 2.0 2.0 6.0 6.0
3rd G 2 Lina Elan 434 Nika YC Antont Hanacek CZE 3.0 3.0 3.0 9.0 9.0
4th G 2 Monica Elan 444 AZ Yachts Jan Hanzl CZE 4.0 4.0 4.0 12.0 12.0
5th G 2 Karma Bavaria 50   Jaksa Nejasmić   6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 18.0 18.0

G 3 Fleet

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
RankFleetBoatClassClubHelmNameNatR1R2R3TotalNett
1st G 3 Gringo 2 A 40 JK Uskok Robert Sandalic CRO 1.0 1.0 1.0 3.0 3.0
2nd G 3 01 Express First 40.7 YC Endemi Mario Kundih CRO 2.0 2.0 3.0 7.0 7.0
3rd G 3 Stribor Grand Solei 40 JK Sibenik Sibenik Ana Gojceta CRO 3.0 3.0 2.0 8.0 8.0
4th G 3 Silver Arrow Bavaria 40S YC Biograd Luka Pezelj CRO 4.0 4.0 4.0 12.0 12.0
5th G 3 Maya Elan 37   Etbin Schneider SLO 5.0 5.0 5.0 15.0 15.0

G 4 Fleet

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
RankFleetBoatClassClubHelmNameNatR1R2R3TotalNett
1st G 4 Angoa Jod 35 SD Burin Marjan Gorec SLO 1.0 1.0 1.0 3.0 3.0
2nd G 4 Nu Ga Bavaria 36 JK Val Sibenik Dalibor Marinov CRO 2.0 2.0 3.0 7.0 7.0
3rd G 4 Sunday You Bavaria 38 C SC Orca Christof Heinisch AUT 3.0 3.0 2.0 8.0 8.0

 

 

 

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com
Share

Ostalo

Google oglasi

Newsletter

Ne propusti ni jednu regatu, prijavi se u newsletter YC Biograd i primaj sve obavijesti vezane uz klub i regate.
Receive
Terms and Conditions