YC Biograd vas poziva na jedrenje

iz našeg bogatog kalendara sigurno će te pronaći nešto za sebe

TOPCAT WORLDS 2016

27.08.-02.09.2016 Biograd na Moru

LoginClose

Božićna regata 2014

 bozicna-2014Rezultati i fotografije s Božićne regate 2014 / Results and photos prom Bozicna regatta

 

 

 

Božićna regata 2014 (Zadar - Biograd - Biograd)
Božićna regata 2014 (Zadar - Bio...

 

 

 

 

 

 

 

BOZICNA REGATA 2014

20. - 21.12.2014

GRUPE

G2 Fleet

RankFleetBoatClassClubHelmNameR1R2Nett
1st G2 Silver Arrow Bavaria 40S YC Biograd Luka Pezelj 1.0 1.0 2.0
2nd G2 Lina Elan 434 JK Senj Boris Radolovic 3.0 dnf 2.0 5.0

G3 Fleet

RankFleetBoatClassClubHelmNameR1R2Nett
1st G3 Gringo 2   JK Uskok Robert Sandalic 1.0 1.0 2.0
2nd G3 Stribor GS 40 JK Sibenik Sibenik Ana Gojceta 2.0 2.0 4.0
3rd G3 Dusica Bavaria 37C JK Uskok Zarko Juraga 3.0 3.0 6.0

G4 Fleet

RankFleetBoatClassClubHelmNameR1R2Nett
1st G4 One & Only Dufour 375 JK Uskok Josip Stipcevic 1.0 1.0 2.0
2nd G4 Jadranka Bavaria 36 JK Uskok Duro Sekelj 3.0 dnf 2.0 5.0

G5 Fleet

RankFleetBoatClassClubHelmNameR1R2Nett
1st G5 Proto 2 Justin Ten   Filip Eskinja 1.0 1.0 2.0
2nd G5 Delta Elan 340 Fonyodi Kormoranko Laszlo Safian 2.0 5.0 7.0
3rd G5 Ladies First First 34 JK Val Sibenik Damir Desabota 6.0 3.0 9.0
4th G5 Polaris Elan 333 YC Biograd Petar Markic 3.0 6.0 9.0
5th G5 Kalelarga H 28 JK Uskok Darko Micic 5.0 4.0 9.0
6th G5 Juliett Elan 340 JK 5. Milja Tin Husnjak 11.0 2.0 13.0
7th G5 Fia Fiumanka 33 JK Sv Filip i Jakov Vice Baricic 4.0 10.0 14.0
8th G5 Sol BG 1206 JK Uskok Luka Jakovcev 7.0 7.0 14.0
9th G5 Foxtrot Elan 340 YC Biograd Marko Zepina 8.0 9.0 17.0
10th G5 Pleasure Elan 333 YC Biograd Ivan Zrilic 9.0 12.0 21.0
11th G5 B&B Dehler JK Uskok Niko Jakovcev 10.0 11.0 21.0
12th G5 Hotel Elan 340 YC Biorad Gordan Borcilo 15.0 DNC 8.0 23.0
13th G5 Bajka Elan 333 YC Bigrad Neven Niksa 12.0 13.0 25.0
14th G5 Blue Wind Cro 2184 JK Zadar Cedo Jurisic 15.0 dnf 14.0 29.0

G6 Fleet

RankFleetBoatClassClubHelmNameR1R2Nett
1st G6 Gringo Elan 31 HJK Siscia Zdenko Basaric 1.0 1.0 2.0
2nd G6 Tiha Zyacht JK Uskok Tihomir Zanki 2.0 2.0 4.0
3rd G6 Amre Tica 30 YC BIograd Zelimir Mazor 3.0 4.0 DNC 7.0

G7 Fleet

RankFleetBoatClassClubHelmNameR1R2Nett
1st G7 Frida   JK Uskok Miro Magasic 2.0 1.0 3.0
2nd G7 Treska Katalinic JK Samobor Tugomila Kustic 1.0 3.0 4.0
3rd G7 Barek express Cro 2001 JK Uskok Vladimir Ersek 5.0 dnf 2.0 7.0
4th G7 Mala Sirena Elan express JK 5, Milja Tomislav Talan 5.0 dnf 4.0 9.0

Overall

RankFleetBoatClassClubHelmNameR1R2Nett
1st G3 Gringo 2   JK Uskok Robert Sandalic 1.0 1.0 2.0
2nd G3 Stribor GS 40 JK Sibenik Sibenik Ana Gojceta 3.0 2.0 5.0
3rd G5 Proto 2 Justin Ten   Filip Eskinja 2.0 3.0 5.0
4th G2 Silver Arrow Bavaria 40S YC Biograd Luka Pezelj 5.0 4.0 9.0
5th G5 Delta Elan 340 Fonyodi Kormoranko Laszlo Safian 4.0 10.0 14.0
6th G5 Ladies First First 34 JK Val Sibenik Damir Desabota 10.0 6.0 16.0
7th G5 Polaris Elan 333 YC Biograd Petar Markic 6.0 11.0 17.0
8th G5 Kalelarga H 28 JK Uskok Darko Micic 8.0 9.0 17.0
9th G4 One & Only Dufour 375 JK Uskok Josip Stipcevic 12.0 7.0 19.0
10th G3 Dusica Bavaria 37C JK Uskok Zarko Juraga 16.0 8.0 24.0
11th G6 Gringo Elan 31 HJK Siscia Zdenko Basaric 9.0 15.0 24.0
12th G5 Juliett Elan 340 JK 5. Milja Tin Husnjak 20.0 5.0 25.0
13th G5 Fia Fiumanka 33 JK Sv Filip i Jakov Vice Baricic 7.0 18.0 25.0
14th G5 Sol BG 1206 JK Uskok Luka Jakovcev 15.0 12.0 27.0
15th G6 Tiha Zyacht JK Uskok Tihomir Zanki 13.0 16.0 29.0
16th G5 Foxtrot Elan 340 YC Biograd Marko Zepina 17.0 14.0 31.0
17th G7 Treska Katalinic JK Samobor Tugomila Kustic 11.0 22.0 33.0
18th G7 Frida   JK Uskok Miro Magasic 14.0 20.0 34.0
19th G5 B&B Dehler JK Uskok Niko Jakovcev 19.0 19.0 38.0
20th G5 Hotel Elan 340 YC Biorad Gordan Borcilo 29.0 DNC 13.0 42.0
21st G5 Pleasure Elan 333 YC Biograd Ivan Zrilic 18.0 24.0 42.0
22nd G2 Lina Elan 434 JK Senj Boris Radolovic 29.0 dnf 17.0 46.0
23rd G5 Bajka Elan 333 YC Bigrad Neven Niksa 21.0 25.0 46.0
24th G7 Barek express Cro 2001 JK Uskok Vladimir Ersek 29.0 dnf 21.0 50.0
25th G6 Amre Tica 30 YC BIograd Zelimir Mazor 22.0 29.0 DNC 51.0
26th G4 Jadranka Bavaria 36 JK Uskok Duro Sekelj 29.0 dnf 23.0 52.0
27th G7 Mala Sirena Elan express JK 5, Milja Tomislav Talan 29.0 dnf 26.0 55.0
28th G5 Blue Wind Cro 2184 JK Zadar Cedo Jurisic 29.0 dnf 27.0 56.0
SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com
Share

Ostalo

Google oglasi

Newsletter

Ne propusti ni jednu regatu, prijavi se u newsletter YC Biograd i primaj sve obavijesti vezane uz klub i regate.
Receive
Terms and Conditions