YC Biograd vas poziva na jedrenje

iz našeg bogatog kalendara sigurno će te pronaći nešto za sebe

TOPCAT WORLDS 2016

27.08.-02.09.2016 Biograd na Moru

LoginClose

Results for 15th St. Nicolas regata / Rezultati 15. Regate Sv. Nikole

baner-15-nikolaRegata Sv. Nikole 2014

06.12.2014 - Biograd na Moru

 

Ukupno

Overall

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 30, Scoring system: Appendix A

RankDivisionBoatClassClubHelmNameNatR1R2Total
1st G1 X-Cite X 41 YC Biograd Luka Sangulin CRO 1.0 1.0 2.0
2nd G1 Karpo Elan 450 JK Loka Timing Dusan Usenicnik SLO 2.0 2.0 4.0
3rd G3 Hu-Ka-Pi Bavaria 41 JK Tkon Zvonimir Barbarosa CRO 3.0 7.0 10.0
4th G5 Maluba Justin Ten JK Uskok Marko Kulisic CRO 8.0 3.0 11.0
5th G5 Fia Fiumanka 33 JK Sv. Filip i Jakov Vice Baricic CRO 6.0 5.0 11.0
6th E333 Polaris Elan 333 YC Biograd Petar Markic CRO 9.0 4.0 13.0
7th G3 Silver Arrow Bavaria 40S YC Biograd Luka Pezelj CRO 4.0 11.0 15.0
8th Elan 340 Delta Elan 340 Fonyodi Kormoranok Safian Laszlo HUN 7.0 9.0 16.0
9th G4 One&Only Dufour 375 JK Uskok Josip Stipcevic CRO 5.0 12.0 17.0
10th Elan 340 Juliett Elan 340 SC Aitensee Scatt Rakuschan Volfgang AUT 11.0 6.0 17.0
11th G1 Yeti Dufour 44 Betina Robert Jakovcev CRO 12.0 8.0 20.0
12th G5 Najdraza te jedina Beneteau First JK Uskok Damir Odak CRO 13.0 10.0 23.0
13th Elan 340 India Elan 340 YC Zagreb Aljosa Gatin CRO 14.0 13.0 27.0
14th Elan 340 Hotel Elan 340 Legandvale Verona Giovanni Lumani ITA 10.0 18.0 28.0
15th Elan 340 Foxtrot Elan 340 YC Biograd Marko Zepina CRO 15.0 15.0 30.0
16th G5 Tiha   JK Uskok Tihomir Zanki CRO 20.0 14.0 34.0
17th G4 Maya Elan 37 YC Biograd Slaven Mikas CRO 17.0 17.0 34.0
18th E333 Pleasure Elan 333 YC Biograd Ivan Zrilic CRO 19.0 16.0 35.0
19th G5 B & B Dehler 34 JK Uskok Mate Ivic CRO 21.0 19.0 40.0
20th G4 Jadranka Bavaria 36 JK Uskok Djuro Sekelj CRO 16.0 26.0 42.0
21st G4 Yankee Elan 350 YC Biograd Zoran Skara CRO 22.0 20.0 42.0
22nd E333 Lana Elan 333 Pomorska Skola Zadar Franko Marnika CRO 18.0 27.0 45.0
23rd E333 Bajka Elan 333 YC Biograd Neven Niksa CRO 23.0 23.0 46.0
24th G1 Lina ELAN 434 J.K. Spinut Boris Sardelic CRO 26.0 21.0 47.0
25th G4 Kiki Elan 350   Fratric Darko CRO 24.0 24.0 48.0
26th G5 Amre Tica 30 YC Biograd Zelimir Mazor CRO 25.0 25.0 50.0
27th E333 Zrno Soli Elan 333 YC Biograd Danijel Drljaca CRO 29.0 22.0 51.0
28th G5 Amazone Elan 344 Žal - Betina Jadranko Pavic CRO 27.0 28.0 55.0
29th G4 C-Wave Feeling 36   Heinz Kratuchwill AUT 28.0 31.0 DNF 59.0
30th G3 Four M Jeanneau YC Biograd Manolo J. Birkic CRO 30.0 31.0 DNF 61.0

 

 

Grupe

E333 Division

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 5, Scoring system: Appendix A

RankDivisionBoatClassClubHelmNameNatR1R2Total
1st E333 Polaris Elan 333 YC Biograd Petar Markic CRO 1.0 1.0 2.0
2nd E333 Pleasure Elan 333 YC Biograd Ivan Zrilic CRO 3.0 2.0 5.0
3rd E333 Lana Elan 333 Pomorska Skola Zadar Franko Marnika CRO 2.0 5.0 7.0
4th E333 Zrno Soli Elan 333 YC Biograd Danijel Drljaca CRO 5.0 3.0 8.0
5th E333 Bajka Elan 333 YC Biograd Neven Niksa CRO 4.0 4.0 8.0

Elan 340 Division

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 5, Scoring system: Appendix A

RankDivisionBoatClassClubHelmNameNatR1R2Total
1st Elan 340 Delta Elan 340 Fonyodi Kormoranok Safian Laszlo HUN 1.0 2.0 3.0
2nd Elan 340 Juliett Elan 340 SC Aitensee Scatt Rakuschan Volfgang AUT 3.0 1.0 4.0
3rd Elan 340 Hotel Elan 340 Legandvale Verona Giovanni Lumani ITA 2.0 5.0 7.0
4th Elan 340 India Elan 340 YC Zagreb Aljosa Gatin CRO 4.0 3.0 7.0
5th Elan 340 Foxtrot Elan 340 YC Biograd Marko Zepina CRO 5.0 4.0 9.0

G1 Division

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 4, Scoring system: Appendix A

RankDivisionBoatClassClubHelmNameNatR1R2Total
1st G1 X-Cite X 41 YC Biograd Luka Sangulin CRO 1.0 1.0 2.0
2nd G1 Karpo Elan 450 JK Loka Timing Dusan Usenicnik SLO 2.0 2.0 4.0
3rd G1 Yeti Dufour 44 Betina Robert Jakovcev CRO 3.0 3.0 6.0
4th G1 Lina ELAN 434 J.K. Spinut Boris Sardelic CRO 4.0 4.0 8.0

G3 Division

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 3, Scoring system: Appendix A

RankDivisionBoatClassClubHelmNameNatR1R2Total
1st G3 Hu-Ka-Pi Bavaria 41 JK Tkon Zvonimir Barbarosa CRO 1.0 1.0 2.0
2nd G3 Silver Arrow Bavaria 40S YC Biograd Luka Pezelj CRO 2.0 2.0 4.0
3rd G3 Four M Jeanneau YC Biograd Manolo J. Birkic CRO 3.0 4.0 DNF 7.0

G4 Division

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 6, Scoring system: Appendix A

RankDivisionBoatClassClubHelmNameNatR1R2Total
1st G4 One&Only Dufour 375 JK Uskok Josip Stipcevic CRO 1.0 1.0 2.0
2nd G4 Maya Elan 37 YC Biograd Slaven Mikas CRO 3.0 2.0 5.0
3rd G4 Jadranka Bavaria 36 JK Uskok Djuro Sekelj CRO 2.0 5.0 7.0
4th G4 Yankee Elan 350 YC Biograd Zoran Skara CRO 4.0 3.0 7.0
5th G4 Kiki Elan 350   Fratric Darko CRO 5.0 4.0 9.0
6th G4 C-Wave Feeling 36   Heinz Kratuchwill AUT 6.0 7.0 DNF 13.0

G5 Division

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 7, Scoring system: Appendix A

RankDivisionBoatClassClubHelmNameNatR1R2Total
1st G5 Maluba Justin Ten JK Uskok Marko Kulisic CRO 2.0 1.0 3.0
2nd G5 Fia Fiumanka 33 JK Sv. Filip i Jakov Vice Baricic CRO 1.0 2.0 3.0
3rd G5 Najdraza te jedina Beneteau First JK Uskok Damir Odak CRO 3.0 3.0 6.0
4th G5 Tiha   JK Uskok Tihomir Zanki CRO 4.0 4.0 8.0
5th G5 B & B Dehler 34 JK Uskok Mate Ivic CRO 5.0 5.0 10.0
6th G5 Amre Tica 30 YC Biograd Zelimir Mazor CRO 6.0 6.0 12.0
7th G5 Amazone Elan 344 Žal - Betina Jadranko Pavic CRO 7.0 7.0 14.0
Share

Ostalo

Google oglasi

Newsletter

Ne propusti ni jednu regatu, prijavi se u newsletter YC Biograd i primaj sve obavijesti vezane uz klub i regate.
Receive
Terms and Conditions