YC Biograd vas poziva na jedrenje

iz našeg bogatog kalendara sigurno će te pronaći nešto za sebe

TOPCAT WORLDS 2016

27.08.-02.09.2016 Biograd na Moru

LoginClose

Regata Sv. Stošije 2014

Overall results

RankFleetBoatClassClubHelmNameR1R2TotalNett
1st G 2 India Elan 340 YC Biograd Vedran Rozic 2.0 1.0 3.0 3.0
2nd G 3 Silver Arrow Bavaria 40 YC Biograd Luka Sangulin 1.0 2.0 3.0 3.0
3rd G 1 Whiskey Elan 350 Burin YC Andrej Hawlina 4.0 3.0 7.0 7.0
4th G 1 Oscar Elan 350 JK Kon-Tiki Cro Sebastija Levstik 3.0 4.0 7.0 7.0
5th G 1 November Elan 350 Burin YC Dane Hawlina 5.0 8.0 13.0 13.0
6th G 1 Uniform Elan 350 NC Rogla Miha Pucnik 7.0 6.0 13.0 13.0
7th G 1 Romeo Elan 350   Mario Kundih 10.0 5.0 15.0 15.0
8th G 2 Juliett Elan 340 JK 5. Milja Tin Husnjak 6.0 10.0 16.0 16.0
9th G 2 Fiacca Fiumanka 33 JK Sv. Filip i Jakov Vice Baricic 9.0 7.0 16.0 16.0
10th G 3 Dušica Bavaria 37 JK Uskok Žarko Juraga 8.0 9.0 17.0 17.0
11th G 1 Kiki Elan 350 YC Biograd Želimir Mazor 14.0 DNS 11.0 25.0 25.0
12th G 2 Zrno Soli Elan 333   Marin Jurkovic 14.0 DNF 14.0 DNS 28.0 28.0
12th G 2 Skalinada Jeanneau 21 YC Biograd Darko Skala 14.0 DNF 14.0 DNS 28.0 28.0

G 1 Fleet

RankFleetBoatClassClubHelmNameR1R2TotalNett
1st G 1 Whiskey Elan 350 Burin YC Andrej Hawlina 2.0 1.0 3.0 3.0
2nd G 1 Oscar Elan 350 JK Kon-Tiki Cro Sebastija Levstik 1.0 2.0 3.0 3.0
3rd G 1 Romeo Elan 350   Mario Kundih 5.0 3.0 8.0 8.0
4th G 1 November Elan 350 Burin YC Dane Hawlina 3.0 5.0 8.0 8.0
5th G 1 Uniform Elan 350 NC Rogla Miha Pucnik 4.0 4.0 8.0 8.0
6th G 1 Kiki Elan 350 YC Biograd Želimir Mazor 7.0 DNS 6.0 13.0 13.0

G 2 Fleet

RankFleetBoatClassClubHelmNameR1R2TotalNett
1st G 2 India Elan 340 YC Biograd Vedran Rozic 1.0 1.0 2.0 2.0
2nd G 2 Fiacca Fiumanka 33 JK Sv. Filip i Jakov Vice Baricic 3.0 2.0 5.0 5.0
3rd G 2 Juliett Elan 340 JK 5. Milja Tin Husnjak 2.0 3.0 5.0 5.0
4th G 2 Zrno Soli Elan 333   Marin Jurkovic 6.0 DNF 6.0 DNS 12.0 12.0
4th G 2 Skalinada Jeanneau 21 YC Biograd Darko Skala 6.0 DNF 6.0 DNS 12.0 12.0

G 3 Fleet

RankFleetBoatClassClubHelmNameR1R2TotalNett
1st G 3 Silver Arrow Bavaria 40 YC Biograd Luka Sangulin 1.0 1.0 2.0 2.0
2nd G 3 Dušica Bavaria 37 JK Uskok Žarko Juraga 2.0 2.0 4.0 4.0
Share

Ostalo

Google oglasi

Newsletter

Ne propusti ni jednu regatu, prijavi se u newsletter YC Biograd i primaj sve obavijesti vezane uz klub i regate.
Receive
Terms and Conditions