YC Biograd vas poziva na jedrenje

iz našeg bogatog kalendara sigurno će te pronaći nešto za sebe

TOPCAT WORLDS 2016

27.08.-02.09.2016 Biograd na Moru

LoginClose

13. Karnevalska regata

13. Karnevalska regata | Carnival regata

13. Karnevalska regata
13. Karnevalska regata
 

Overall

 

 

RankFleetBoatClubHelmNameR1R2R3TotalNett
1st G 2 X-CITE YC Biograd Luka Sangulin 1.0 1.0 2.0 4.0 4.0
2nd G 3 GRINGO 2 JK Uskok Robert Sandalic 2.0 2.0 1.0 5.0 5.0
3rd G 3 01 EXPRESS Endemi Mario Kundih 4.0 3.0 6.0 13.0 13.0
4th G 1 KARPO JK Loka Timing Dusan Usenicnik 7.0 4.0 3.0 14.0 14.0
5th G 3 STRIBOR   Ana Gojceta 6.0 5.0 5.0 16.0 16.0
6th G 2 Krka   Sebastjan Levstik 3.0 7.0 7.0 17.0 17.0
7th G 2 Saint Martin Lions Yacht Club Hana Kohoutova Colins 8.0 6.0 4.0 18.0 18.0
8th G 4 Saggitarius JK Ventan Petra Zuber 5.0 8.0 8.0 21.0 21.0
9th G 4 ZULU Valhalla Luka Baebler 9.0 9.0 9.0 27.0 27.0
10th G 4 PAPA Burin YC Dane Hawlina 14.0 11.0 10.0 35.0 35.0
11th G 6 POLARIS Fasala Sailing Team Petar Kersan 11.0 10.0 14.0 35.0 35.0
12th G 5 HOTEL YC Blue hills Milan Tomek 12.0 12.0 12.0 36.0 36.0
13th G 5 MALUBA JK Uskok Marko Kulisic 10.0 13.0 15.0 38.0 38.0
14th G 1 LUCA JK Val Dalibor Marinov 18.0 14.0 11.0 43.0 43.0
15th G 4 UNIFORM   Tiha Pucnik 19.0 16.0 13.0 48.0 48.0
16th G 1 SOLEY YC Biograd Marko Zepina 15.0 17.0 22.0 54.0 54.0
17th G 5 FOXTROT CYK Jachting Josef Petrasek 20.0 15.0 19.0 54.0 54.0
18th G 2 Evolution Neptun Yachting Svetina Iztok 22.0 20.0 16.0 58.0 58.0
19th G 3 AMARO   Dalibor Vojvodic 16.0 26.0 17.0 59.0 59.0
20th G 2 MONICA Genua Yachting Attila Gyorgy Bende 17.0 25.0 20.0 62.0 62.0
21st G 1 MIA III YC Biograd Ivica Vuksan 21.0 19.0 27.0 67.0 67.0
22nd G 1 YETTI   Robert Jakovcev 13.0 35.0 21.0 69.0 69.0
23rd G 2 JORDAN   Sasa Sinkovec 27.0 21.0 26.0 74.0 74.0
24th G 6 PLEASURE SC Hartberg Ferdinand Bschaiden 29.0 18.0 30.0 77.0 77.0
25th G 6 KICOS HJK Siscia Sinisa Mihaljevic 25.0 23.0 29.0 77.0 77.0
26th G 3 Dusica JK Uskok Zarko Juraga 23.0 27.0 28.0 78.0 78.0
27th G 1 SARA YC Biograd Ivan Uroda 32.0 22.0 25.0 79.0 79.0
28th G 3 Silwer Arrow   Ivan Cevra 26.0 24.0 32.0 82.0 82.0
29th G 4 YANKEE JK Bohinj Jaka Mocnik 33.0 28.0 23.0 84.0 84.0
30th G 5 JULIET AZ Yacht Jan Hanzl 30.0 33.0 24.0 87.0 87.0
31st G 5 B & B YC Biograd Slaven Mikas 34.0 37.0 18.0 89.0 89.0
32nd G 5 ALPHA NC Rogla Stojan Tadej Smerkolj 24.0 32.0 35.0 91.0 91.0
33rd G 3 MAYA HJK Siscia Zdenko Basaric 31.0 30.0 31.0 92.0 92.0
34th G 6 ZRNO SOLI YC Biograd Gordan Borcilo 36.0 29.0 33.0 98.0 98.0
35th G 6 PIA   Werner Schantl 38.0 31.0 36.0 105.0 105.0
36th G 6 MASLACAK YC Biograd Dag Orsic 43.0 34.0 37.0 114.0 114.0
37th G 6 BAJKA YC Biograd Luka Loncarevic 28.0 39.0 48.0 DNC 115.0 115.0
38th G 4 C-WAVE   Dragan Bagaric 35.0 42.0 38.0 115.0 115.0
39th G 6 LANA SC Hartberg Brigitte Zorweg 48.0 dns 36.0 34.0 118.0 118.0
40th G 4 NUGA Yacht Velke Mezirici Jiri Trojan 37.0 43.0 41.0 121.0 121.0
41st G 6 Petra   Zelimir Mazor 44.0 38.0 40.0 122.0 122.0
42nd G 3 ANTARES   Igor Ivanis 40.0 45.0 39.0 124.0 124.0
43rd G 3 FOUR M NC Rogla Etbin Schneider 42.0 40.0 42.0 124.0 124.0
44th G 5 INDIA NC Rogla Andrej Jansa 41.0 41.0 48.0 dns 130.0 130.0
45th G 6 SOL JK Samobor Aleksandar Kustic 39.0 44.0 48.0 dns 131.0 131.0
46th G 1 MOBY DICK JK Moby Dick Sandro Matic 48.0 dns 48.0 dns 48.0 DNC 144.0 144.0
46th G 3 WHITE PEARL   Lavrinc Matic 48.0 dns 48.0 dns 48.0 dns 144.0 144.0

 

 

GROUPS

G 1 Fleet

 
RankFleetBoatClubHelmNameR1R2R3TotalNett
1st G 1 KARPO JK Loka Timing Dusan Usenicnik 1.0 1.0 1.0 3.0 3.0
2nd G 1 LUCA JK Val Dalibor Marinov 4.0 2.0 2.0 8.0 8.0
3rd G 1 SOLEY YC Biograd Marko Zepina 3.0 3.0 4.0 10.0 10.0
4th G 1 YETTI   Robert Jakovcev 2.0 6.0 3.0 11.0 11.0
5th G 1 MIA III YC Biograd Ivica Vuksan 5.0 4.0 6.0 15.0 15.0
6th G 1 SARA YC Biograd Ivan Uroda 6.0 5.0 5.0 16.0 16.0
7th G 1 MOBY DICK JK Moby Dick Sandro Matic 8.0 dns 8.0 dns 8.0 DNC 24.0 24.0

 

G 2 Fleet

 
RankFleetBoatClubHelmNameR1R2R3TotalNett
1st G 2 X-CITE YC Biograd Luka Sangulin 1.0 1.0 1.0 3.0 3.0
2nd G 2 Saint Martin Lions Yacht Club Hana Kohoutova Colins 3.0 2.0 2.0 7.0 7.0
3rd G 2 Krka   Sebastjan Levstik 2.0 3.0 3.0 8.0 8.0
4th G 2 Evolution Neptun Yachting Svetina Iztok 5.0 4.0 4.0 13.0 13.0
5th G 2 MONICA Genua Yachting Attila Gyorgy Bende 4.0 6.0 5.0 15.0 15.0
6th G 2 JORDAN   Sasa Sinkovec 6.0 5.0 6.0 17.0 17.0

 

G 3 Fleet

 
RankFleetBoatClubHelmNameR1R2R3TotalNett
1st G 3 GRINGO 2 JK Uskok Robert Sandalic 1.0 1.0 1.0 3.0 3.0
2nd G 3 01 EXPRESS Endemi Mario Kundih 2.0 2.0 3.0 7.0 7.0
3rd G 3 STRIBOR   Ana Gojceta 3.0 3.0 2.0 8.0 8.0
4th G 3 AMARO   Dalibor Vojvodic 4.0 5.0 4.0 13.0 13.0
5th G 3 Dusica JK Uskok Zarko Juraga 5.0 6.0 5.0 16.0 16.0
6th G 3 Silwer Arrow   Ivan Cevra 6.0 4.0 7.0 17.0 17.0
7th G 3 MAYA HJK Siscia Zdenko Basaric 7.0 7.0 6.0 20.0 20.0
8th G 3 ANTARES   Igor Ivanis 8.0 9.0 8.0 25.0 25.0
9th G 3 FOUR M NC Rogla Etbin Schneider 9.0 8.0 9.0 26.0 26.0
10th G 3 WHITE PEARL   Lavrinc Matic 11.0 dns 11.0 dns 11.0 dns 33.0 33.0

 

G 4 Fleet

 
RankFleetBoatClubHelmNameR1R2R3TotalNett
1st G 4 Saggitarius JK Ventan Petra Zuber 1.0 1.0 1.0 3.0 3.0
2nd G 4 ZULU Valhalla Luka Baebler 2.0 2.0 2.0 6.0 6.0
3rd G 4 PAPA Burin YC Dane Hawlina 3.0 3.0 3.0 9.0 9.0
4th G 4 UNIFORM   Tiha Pucnik 4.0 4.0 4.0 12.0 12.0
5th G 4 YANKEE JK Bohinj Jaka Mocnik 5.0 5.0 5.0 15.0 15.0
6th G 4 C-WAVE   Dragan Bagaric 6.0 6.0 6.0 18.0 18.0
7th G 4 NUGA Yacht Velke Mezirici Jiri Trojan 7.0 7.0 7.0 21.0 21.0

 

G 5 Fleet

 
RankFleetBoatClubHelmNameR1R2R3TotalNett
1st G 5 HOTEL YC Blue hills Milan Tomek 2.0 1.0 1.0 4.0 4.0
2nd G 5 MALUBA JK Uskok Marko Kulisic 1.0 2.0 2.0 5.0 5.0
3rd G 5 FOXTROT CYK Jachting Josef Petrasek 3.0 3.0 4.0 10.0 10.0
4th G 5 ALPHA NC Rogla Stojan Tadej Smerkolj 4.0 4.0 6.0 14.0 14.0
5th G 5 B & B YC Biograd Slaven Mikas 6.0 6.0 3.0 15.0 15.0
6th G 5 JULIET AZ Yacht Jan Hanzl 5.0 5.0 5.0 15.0 15.0
7th G 5 INDIA NC Rogla Andrej Jansa 7.0 7.0 8.0 dns 22.0 22.0

 

G 6 Fleet

 
RankFleetBoatClubHelmNameR1R2R3TotalNett
1st G 6 POLARIS Fasala Sailing Team Petar Kersan 1.0 1.0 1.0 3.0 3.0
2nd G 6 KICOS HJK Siscia Sinisa Mihaljevic 2.0 3.0 2.0 7.0 7.0
3rd G 6 PLEASURE SC Hartberg Ferdinand Bschaiden 4.0 2.0 3.0 9.0 9.0
4th G 6 ZRNO SOLI YC Biograd Gordan Borcilo 5.0 4.0 4.0 13.0 13.0
5th G 6 PIA   Werner Schantl 6.0 5.0 6.0 17.0 17.0
6th G 6 MASLACAK YC Biograd Dag Orsic 8.0 6.0 7.0 21.0 21.0
7th G 6 BAJKA YC Biograd Luka Loncarevic 3.0 9.0 11.0 DNC 23.0 23.0
8th G 6 LANA SC Hartberg Brigitte Zorweg 11.0 dns 7.0 5.0 23.0 23.0
9th G 6 Petra   Zelimir Mazor 9.0 8.0 8.0 25.0 25.0
10th G 6 SOL JK Samobor Aleksandar Kustic 7.0 10.0 11.0 dns 28.0 28.0
SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com
Share

Ostalo

Google oglasi

Newsletter

Ne propusti ni jednu regatu, prijavi se u newsletter YC Biograd i primaj sve obavijesti vezane uz klub i regate.
Receive
Terms and Conditions

Klasa Zvijezda

star-logo