YC Biograd vas poziva na jedrenje

iz našeg bogatog kalendara sigurno će te pronaći nešto za sebe

TOPCAT WORLDS 2016

27.08.-02.09.2016 Biograd na Moru

LoginClose

Božićna regata

Božićna regata 2012. god.

Evo je finila još jedna Božićna regata, je da smo opet imali problema s vrimenom (bonaca ki ulje), s dvadeset učesnika.

Prvi dan regate na ruti Zadar - Biograd bonaca je prisilila regatni odbor da regatu skrati na otoku Glešnjaku, usprkos namjerama RO-a da što više učesnika završi regatu to je uspjelo samo brodu Gringo 2 i njegovoj posadi s skiperom Robertom Sandalićem. Ušavši u cilj 7 minuta prije ograničenja regate osigurao si je popriličnu prednost pred svojim najvećim konkurentom X-Cite-om s kormilarom Lukom Šangulinom koj je odustao.

Drugi dan jedrenja isto nije puno obečavao, u uputama za jedrenje start je bio predviđen za 10:00 h međutim nedostatak vjetra izmamio je Kodeks na svjetlo dana :) isti se tamo zadržao puna tri sata. Uko 13 h sudac Balde je zamjetio približavanje friškoga Levanta te izvukao flotu vanka, polje se postavilo i start je oglašen za 15 jedrilica u 13:21, Levata je bilo skoro pa dovoljno da nije bilo kontra kurenta koji u Pašmanskom kanalu zna napraviti popriličan nered među manje iskusnim jedriličarima. Tako je bilo i ovaj put, najbrža jedrilica X-Cite neke jedrilice je sustigla i prestigla za cili "štap", pošto se noć približavala a Levanat slabija, radi najsporijih učesnika, RO još jednom se odlučio za skračenje kursa.

I tako nakon dva dana (više-manje) jedrenja završila je još jedna Božićna koja je uvik nepredvidiva radi vrimena. Dogodine se jedri iz Biograda put Zadra, hvala svima koji su učestvovali u regati i vidimo se i dogodine.

Pozdrav od YC Biograd i JK Uskok.

Božićna regata
Božićna regata

 

 

 

 

 

 

REZULTATI UKUPNO 

RankFleetBoatSailNoClubHelmNameRatingR1R2TotalNett
           
1st GRUPA 3 GRINGO 2 CRO 6482 JK Uskok Robert Sandalic 1.0 2.0 3.0 3.0
2nd GRUPA 2 X-CITE CRO 02 YC Biograd Luka Sangulin 21.0 DSQ 1.0 22.0 22.0
3rd GRUPA 6 SINISTER ROUGE CRO 1022 JK Uskok Josip Jerolimov 21.0 DNF 3.0 24.0 24.0
4th GRUPA 5 MALUBA ZD 10057 JK Uskok Marko Kulusic 21.0 DNF 4.0 25.0 25.0
5th GRUPA 5 FOXTROT CRO 05 JK 5. Milja Dragan Bagaric 21.0 DNF 5.0 26.0 26.0
6th GRUPA 3 DUSICA CRO 1034 JK Uskok Zarko Juraga 21.0 DNF 6.0 27.0 27.0
7th GRUPA 5 B & B BG 707 YC Biograd Slaven Mikas 21.0 DNF 7.0 28.0 28.0
8th GRUPA 6 TIHA CRO 1004 JK Uskok Tihomir Zanki 21.0 DNF 8.0 29.0 29.0
9th GRUPA 5 POLARIS 711 BG YC Biograd Petar Markic 21.0 DNF 9.0 30.0 30.0
10th GRUPA 5 HOTEL CRO 06 YC Biograd Marko Zepina 21.0 DNF 10.0 31.0 31.0
11th GRUPA 5 INDIA BG 1040 JK Primosten Danijel Kraljev 21.0 DNF 11.0 32.0 32.0
12th GRUPA 5 PLEASURE CRO 07 YC Biograd Luka Pezelj 21.0 DNS 12.0 33.0 33.0
13th GRUPA 2 SILVER ARROW CRO 01 YC Biograd Ivica Vuksan 21.0 DNF 13.0 34.0 34.0
14th GRUPA 5 MATEA CRO 341 JK Uskok Djuro Sekelj 21.0 DNF 14.0 35.0 35.0
15th GRUPA 3 BOEM 1155 BG HJK Siscia Sinisa Mihaljevic 21.0 DNF 21.0 DNF 42.0 42.0
15th GRUPA 3 SAIL LA VIE CRO 1213 JK Uskok Darko Smrkinic 21.0 DNF 21.0 DNS 42.0 42.0
15th GRUPA 5 MAHERICA CRO 889 JK Guc Dejan Vidic 21.0 DNF 21.0 DNS 42.0 42.0
15th GRUPA 2 ORCA CRO 03 JK 5. Milja Srdjan Podvorac 21.0 DNF 21.0 DNS 42.0 42.0
15th GRUPA 3 HELIOS G 989 JK Uskok Konstantin Kostov 21.0 DNF 21.0 DNS 42.0 42.0
15th GRUPA 5 NAJDRAZA TE JEDINA CRO 04 JK Uskok Damir Odak 21.0 DNF 21.0 DNS 42.0 42.0

 

REZULTATI PO GRUPAMA

GRUPA 2

RankFleetBoatSailNoClubHelmNameR1R2TotalNett
1st GRUPA 2 X-CITE CRO 02 YC Biograd Luka Sangulin 4.0 DSQ 1.0 5.0 5.0
2nd GRUPA 2 SILVER ARROW CRO 01 YC Biograd Ivica Vuksan 4.0 DNF 2.0 6.0 6.0
3rd GRUPA 2 ORCA CRO 03 JK 5. Milja Srdjan Podvorac 4.0 DNF 4.0 DNS 8.0 8.0

GRUPA 3 

RankFleetBoatSailNoClubHelmNameR1R2TotalNett
1st GRUPA 3 GRINGO 2 CRO 6482 JK Uskok Robert Sandalic 1.0 1.0 2.0 2.0
2nd GRUPA 3 DUSICA CRO 1034 JK Uskok Zarko Juraga 6.0 DNF 2.0 8.0 8.0
3rd GRUPA 3 HELIOS G 989 JK Uskok Konstantin Kostov 6.0 DNF 6.0 DNS 12.0 12.0
3rd GRUPA 3 BOEM 1155 BG HJK Siscia Sinisa Mihaljevic 6.0 DNF 6.0 DNF 12.0 12.0
3rd GRUPA 3 SAIL LA VIE CRO 1213 JK Uskok Darko Smrkinic 6.0 DNF 6.0 DNS 12.0 12.0

GRUPA 5 

RankFleetBoatSailNoClubHelmNameR1R2TotalNett
1st GRUPA 5 MALUBA ZD 10057 JK Uskok Marko Kulusic 11.0 DNF 1.0 12.0 12.0
2nd GRUPA 5 FOXTROT CRO 05 JK 5. Milja Dragan Bagaric 11.0 DNF 2.0 13.0 13.0
3rd GRUPA 5 B & B BG 707 YC Biograd Slaven Mikas 11.0 DNF 3.0 14.0 14.0
4th GRUPA 5 POLARIS 711 BG YC Biograd Petar Markic 11.0 DNF 4.0 15.0 15.0
5th GRUPA 5 HOTEL CRO 06 YC Biograd Marko Zepina 11.0 DNF 5.0 16.0 16.0
6th GRUPA 5 INDIA BG 1040 JK Primosten Danijel Kraljev 11.0 DNF 6.0 17.0 17.0
7th GRUPA 5 PLEASURE CRO 07 YC Biograd Luka Pezelj 11.0 DNS 7.0 18.0 18.0
8th GRUPA 5 MATEA CRO 341 JK Uskok Djuro Sekelj 11.0 DNF 8.0 19.0 19.0
9th GRUPA 5 MAHERICA CRO 889 JK Guc Dejan Vidic 11.0 DNF 11.0 DNS 22.0 22.0
9th GRUPA 5 NAJDRAZA TE JEDINA CRO 04 JK Uskok Damir Odak 11.0 DNF 11.0 DNS 22.0 22.0

GRUPA 6 

RankFleetBoatSailNoClubHelmNameR1R2TotalNett
1st GRUPA 6 SINISTER ROUGE CRO 1022 JK Uskok Josip Jerolimov 3.0 DNF 1.0 4.0 4.0
2nd GRUPA 6 TIHA CRO 1004 JK Uskok Tihomir Zanki 3.0 DNF 2.0 5.0 5.0
SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com
Share

Ostalo

Google oglasi

Newsletter

Ne propusti ni jednu regatu, prijavi se u newsletter YC Biograd i primaj sve obavijesti vezane uz klub i regate.
Receive
Terms and Conditions

Klasa Zvijezda

star-logo