YC Biograd vas poziva na jedrenje

iz našeg bogatog kalendara sigurno će te pronaći nešto za sebe

TOPCAT WORLDS 2016

27.08.-02.09.2016 Biograd na Moru

LoginClose

XII Karnevalska regata

12. KARNEVALSKA REGATA
Y.C "BIOGRAD"

18.02.1212 - 19.02.2012
REZULTATI UKUPNO

 

Pos Sail nr. Yacht Skipper Club Type 1 2 3 4 Points
1 CRO6482 GRINGO 2 ROBERT SANDALIĆ JK USKOK A 40 1 1 1 1 3
2 CRO1717 X CITE LUKA SANGULIN YC BIOGRAD Y 41 2 2 2 2 6
3 SLO1410 KRKA SEBASTIJAN LEVSTIK NC ROGLA E 410 4 3 3 3 9
4 CRO797 STRIBOR ANA GOJCETA JK SIBENIK GS 40 3 5 4 4 11
5 CRO1706 ŠTRELO DAVOR PIASEVOLI JK VAL J10 5 4 7 7 16
6 CRO2 O1 EXPRES MARIO KUNDIH JK ENDEMI F 40.7 7 6 5 5 16
7 CRO3535 COCO LOCO PETRA ZUBER JK VENTAN F 35 18 11 6 6 23
8 SLO39 KIKI BOSTJAN JANCAR YC BURIN E 350 6 7 20 14 27
9 SLO30 ZULU ALEŠ LOVEC SAIL OPTION E 350 11 8 12 10 29
10 SLO10 PLOARIS PETER KERSAN FASALA ST E 333 12 10 9 13 31
11 SLO34 EVOLUTION SVETINA IZTOK NEPTUN YACHTING E 444 14 14 10 9 33
12 CRO35 YETI IVAN ČEVRA D 44 21 15 11 8 34
13 SLO24 ECHO MILE VILAR JK LOKA TIMING E 340 10 34
BFD
8 18 36
14 CRO12 DONA ŽARKO JURAGA JK USKOK DONA 333 8 16 13 17 37
15 SLO29 HOTEL IVA HAWLINA BURIN YC E 340 9 23 17 12 38
16 CRO27 SULTAN IGOR IVANIŠ JK VAL F 40.7 19 9 14 15 38
17 SLO28 JULIET STOJAN TADEJ SMERKOLJ NC ROGLA E 340 15 34
BFD
15 11 41
18 CZE15 FOXTROT JOSEF PETRASEK CYK YACHTING E 340 13 13 25 20 46
19 AUT11 PIA BSCHAIDEN FERDINAND YC HARDBERG E 333 22 12 18 19 49
20 CRO13 PASSAT KLARIS PERIĆ JK MERIDIAN E 333 20 24 16 16 52
21 CRO31 SOL PETAR MARKIĆ YC BIOGRAD E 333 16 18 28 23 57
22 CRO8 PLEASURE LUKA PEZELJ YC BIOGRAD E 333 24 17 19 21 57
23 AUT6 LANA BUCHINGER JOHANN YC HARDBERG E 333 23 21 24 26 68
24 SLO22 INDIA ANDREJ JANŠA NC ROGLA E 340 29 19 26 24 69
25 AUT17 BAJKA NOVAK JOHAN YC HARTBERG E 333 27 25 22 22 69
26 CRO01 C WAVE MLADEN JURKOVIĆ YC BIOGRAD FE 36 25 22 23 34
DNS
70
27 CZE33 FOUR M JIRI TROJAN YC VELKE MEZIRICI SO 39 I 28 20 34
DSQ
27 75
28 CZE37 LEGRIN 2 LUKAS RICHARD CZE E 384 31 28 21 34
DNC
80
29 CRO18 ZRNO SOLI TIN HUŠNJAK JK 5 MILJA E 333 30 27 27 28 82
30 CRO47 KAMIKAZE PERICA ZALOVIĆ JK VAL B 47 17 34
DNS
34
DNC
34
DNC
85
31 CRO40 SUNDAY O MARKO PERIČIĆ JK DUHOVI B 38 32 29 34
DNC
25 86
32 CRO25 MAYA ANTE BEŠIĆ YC BIOGRAD E 37 26 26 34
DNC
34
DNC
86
33 CRO111 KOČERKA GORDAN BORČILO YC BIOGRAD E 210 34
DNS
34
DNS
34
DNC
34
DNC
102

 

GRUPA 1

Pos Sail nr. Yacht Skipper Club Type 1 2 3 4 Points
1 CRO1717 X CITE LUKA SANGULIN YC BIOGRAD Y 41 1 1 1 1 3
2 SLO1410 KRKA SEBASTIJAN LEVSTIK NC ROGLA E 410 2 2 2 2 6
3 SLO34 EVOLUTION SVETINA IZTOK NEPTUN YACHTING E 444 3 3 3 4 9
4 CRO35 YETI IVAN ČEVRA D 44 5 4 4 3 11
5 CRO47 KAMIKAZE PERICA ZALOVIĆ JK VAL B 47 4 6
DNS
6
DNC
6
DNC
16


GRUPA 3

Pos Sail nr. Yacht Skipper Club Type 1 2 3 4 Points
1 CRO6482 GRINGO 2 ROBERT SANDALIĆ JK USKOK A 40 1 1 1 1 3
2 CRO797 STRIBOR ANA GOJCETA JK SIBENIK GS 40 2 2 2 2 6
3 CRO2 O1 EXPRES MARIO KUNDIH JK ENDEMI F 40.7 3 3 3 3 9
4 CRO27 SULTAN IGOR IVANIŠ JK VAL F 40.7 4 4 4 4 12
5 CZE33 FOUR M JIRI TROJAN YC VELKE MEZIRICI SO 39 I 6 5 9
DSQ
6 17
6 CZE37 LEGRIN 2 LUKAS RICHARD CZE E 384 7 7 5 9
DNC
19
7 CRO25 MAYA ANTE BEŠIÆ YC BIOGRAD E 37 5 6 9
DNC
9
DNC
20
8 CRO40 SUNDAY O MARKO PERIÈIÆ JK DUHOVI B 38 8 8 9
DNC
5 21

 

GRUPA 4

Pos Sail nr. Yacht Skipper Club Type 1 2 3 4 Points
1 CRO3535 COCO LOCO PETRA ZUBER JK VENTAN F 35 3 3 1 1 5
2 SLO39 KIKI BOSTJAN JANCAR YC BURIN E 350 1 1 3 3 5
3 SLO30 ZULU ALEŠ LOVEC SAIL OPTION E 350 2 2 2 2 6
4 CRO01 C WAVE MLADEN JURKOVIC YC BIOGRAD FE 36 4 4 4 5
DNS
12

 

GRUPA 5

Pos Sail nr. Yacht Skipper Club Type 1 2 3 4 Points
1 CRO1706 ŠTRELO DAVOR PIASEVOLI JK VAL J10 1 1 1 1 3
2 SLO10 PLOARIS PETER KERSAN FASALA ST E 333 5 2 3 4 9
3 CRO12 DONA ŽARKO JURAGA JK USKOK DONA 333 2 5 4 6 11
4 SLO24 ECHO MILE VILAR JK LOKA TIMING E 340 4 17
BFD
2 7 13
5 SLO29 HOTEL IVA HAWLINA BURIN YC E 340 3 10 7 3 13
6 SLO28 JULIET STOJAN TADEJ SMERKOLJ NC ROGLA E 340 7 17
BFD
5 2 14
7 AUT11 PIA BSCHAIDEN FERDINAND YC HARDBERG E 333 10 3 8 8 19
8 CZE15 FOXTROT JOSEF PETRASEK CYK YACHTING E 340 6 4 12 9 19
9 CRO13 PASSAT KLARIS PERIĆ JK MERIDIAN E 333 9 11 6 5 20
10 CRO8 PLEASURE LUKA PEZELJ YC BIOGRAD E 333 12 6 9 10 25
11 CRO31 SOL PETAR MARKIĆ YC BIOGRAD E 333 8 7 15 12 27
12 AUT6 LANA BUCHINGER JOHANN YC HARDBERG E 333 11 9 11 14 31
13 AUT17 BAJKA NOVAK JOHAN YC HARTBERG E 333 13 12 10 11 33
14 SLO22 INDIA ANDREJ JANŠA NC ROGLA E 340 14 8 13 13 34
15 CRO18 ZRNO SOLI TIN HUŠNJAK JK 5 MILJA E 333 15 13 14 15 42
16 CRO111 KOČERKA GORDAN BORČILO YC BIOGRAD E 210 17
DNS
17
DNS
17
DNC
17
DNC
51

 

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com 

Share

Ostalo

Google oglasi

Newsletter

Ne propusti ni jednu regatu, prijavi se u newsletter YC Biograd i primaj sve obavijesti vezane uz klub i regate.
Receive
Terms and Conditions

Klasa Zvijezda

star-logo