YC Biograd vas poziva na jedrenje

iz našeg bogatog kalendara sigurno će te pronaći nešto za sebe

TOPCAT WORLDS 2016

27.08.-02.09.2016 Biograd na Moru

LoginClose

Sv. Nikola

Regata Sv. Nikole

YC Biograd

 
Regata Sv. Nikole 2012
Regata Sv. Nikole 2012

REZULTATI GRUPE

G 1 Fleet

 
RankBow NumberFleetBoatClubHelmNameR1TotalNett
1st 26 G 1 POLARIS YC Biograd Petar Markic 1.0 1.0 1.0
2nd 5 G 1 PLEASURE YC Biograd Luka Pezelj 2.0 2.0 2.0
3rd 17 G 1 SOL YC Biograd Ivica Vuksan - Zembo 3.0 3.0 3.0
4th 7 G 1 PIA Pomorska Skola Zadar Franko Marnika 4.0 4.0 4.0
5th 35 G 1 LANA Igor Bacic 5.0 5.0 5.0
6th 15 G 1 BAJKA YC Biograd Nenad Vodopija 6.0 6.0 6.0
7th 9 G 1 MATEA J.K. Uskok Djuro Sekelj 7.0 7.0 7.0
8th 3 G 1 IVA Euronautic Dario Muscet 8.0 8.0 8.0

G 2 Fleet

 
RankBow NumberFleetBoatClubHelmNameR1TotalNett
1st 25 G 2 FOXTROT YC Genua Attila Györgt Bende 1.0 1.0 1.0
2nd 28 G 2 MALUBA J.K. Uskok Marko Kulusic 2.0 2.0 2.0
3rd 18 G 2 HOTEL Dario Fratric 3.0 3.0 3.0
4th 8 G 2 B & B YC Biograd Slaven Mikas 4.0 4.0 4.0

G 3 Fleet

 
RankBow NumberFleetBoatClubHelmNameR1TotalNett
1st 13 G 3 AMARO Dalibor Vojvodic 1.0 1.0 1.0
2nd 36 G 3 YANKEE YC Biograd Miso Barbarosa 2.0 2.0 2.0
3rd 14 G 3 MAYA Zeljko Simicic 3.0 3.0 3.0
4th 16 G 3 FOUR M Boris Sardelic 4.0 4.0 4.0
5th 23 G 3 C - WAVE YC Biograd Gordan Borcilo 5.0 5.0 5.0

G 4 Fleet

 
RankBow NumberFleetBoatClubHelmNameR1TotalNett
1st 6 G 4 X - CITE YC Biograd Luka Sangulin 1.0 1.0 1.0
2nd 11 G 4 SAINT TROPEZ J.K. VAL Perica Zalovic 2.0 2.0 2.0
3rd 2 G 4 VAMOS YC Biograd Marko Rudic 3.0 3.0 3.0
4th 32 G 4 SARA II YC Biograd Marko Žepina 4.0 4.0 4.0
5th 10 G 4 AMO CA YC Biograd Zvone Barbarosa 5.0 5.0 5.0
6th 30 G 4 SILVER ARROW YC Biograd Zelimir Mazor 6.0 6.0 6.0
7th 37 G 4 JORDAN LM Yachting 7.0 7.0

7.0

 
 

REZULTATI UKUPNO Sv. Nikola

 

 
RankBow NumberFleetBoatClubHelmNameR1TotalNett
1st 6 G 4 X - CITE YC Biograd Luka Sangulin 1.0 1.0 1.0
2nd 11 G 4 SAINT TROPEZ J.K. VAL Perica Zalovic 2.0 2.0 2.0
3rd 2 G 4 VAMOS YC Biograd Marko Rudic 3.0 3.0 3.0
4th 25 G 2 FOXTROT YC Genua Attila Györgt Bende 4.0 4.0 4.0
5th 26 G 1 POLARIS YC Biograd Petar Markic 5.0 5.0 5.0
6th 13 G 3 AMARO Dalibor Vojvodic 6.0 6.0 6.0
7th 28 G 2 MALUBA J.K. Uskok Marko Kulusic 7.0 7.0 7.0
8th 18 G 2 HOTEL Dario Fratric 8.0 8.0 8.0
9th 36 G 3 YANKEE YC Biograd Miso Barbarosa 9.0 9.0 9.0
10th 8 G 2 B & B YC Biograd Slaven Mikas 10.0 10.0 10.0
11th 32 G 4 SARA II YC Biograd Marko Žepina 11.0 11.0 11.0
12th 10 G 4 AMO CA YC Biograd Zvone Barbarosa 12.0 12.0 12.0
13th 14 G 3 MAYA Zeljko Simicic 13.0 13.0 13.0
14th 30 G 4 SILVER ARROW YC Biograd Zelimir Mazor 14.0 14.0 14.0
15th 5 G 1 PLEASURE YC Biograd Luka Pezelj 15.0 15.0 15.0
16th 17 G 1 SOL YC Biograd Ivica Vuksan - Zembo 16.0 16.0 16.0
17th 16 G 3 FOUR M Boris Sardelic 17.0 17.0 17.0
18th 7 G 1 PIA Pomorska Skola Zadar Franko Marnika 18.0 18.0 18.0
19th 35 G 1 LANA Igor Bacic 19.0 19.0 19.0
20th 37 G 4 JORDAN LM Yachting 20.0 20.0 20.0
21st 15 G 1 BAJKA YC Biograd Nenad Vodopija 21.0 21.0 21.0
22nd 9 G 1 MATEA J.K. Uskok Djuro Sekelj 22.0 22.0 22.0
23rd 23 G 3 C - WAVE YC Biograd Gordan Borcilo 23.0 23.0 23.0
24th 3 G 1 IVA Euronautic Dario Muscet 24.0 24.0 24.0
SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com
Share

Ostalo

Google oglasi

Newsletter

Ne propusti ni jednu regatu, prijavi se u newsletter YC Biograd i primaj sve obavijesti vezane uz klub i regate.
Receive
Terms and Conditions

Klasa Zvijezda

star-logo